Baterie termostatyczne

Baterie termostatyczne są kojarzone z niezwykle luksusowym wyposażeniem łazienki. Baterie termostatyczne Nic dziwnego, ich cena jest dużo wyższa od normalnych baterii. Jest to jednak dobra inwestycja, pieniądze, które zainwestujemy w to rozwiązanie techniczne, na pewno się zwrócą. To sposób na obniżenie kosztów zużycia wody, a także oszczędność energii. Warto podkreślić, że zapewniają one komfort kąpieli, ponieważ gwarantują wodę o stałej temperaturze i ciśnieniu.

Baterię termostatyczną od zwykłej odróżnia skrócony do kilku sekund czas potrzebny na ustawienie temperatury wody. Bateria jednouchwytowa potrzebuje co najmniej kilkunastu sekund na odpowiednie wyregulowanie. Woda w tym czasie jest marnowana. Bateria z termostatem pozwala na jednorazowe, optymalne ustawienie temperatury. To pozwoli nam zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Termostat zapamiętuje bowiem poprzednio ustawioną wartość i zapewnia ją podczas kolejnych prysznicy. Baterie termostatyczne Musimy jedynie ustawiać siłę strumienia.

Czas reakcji na zmianę temperatury wynosi ok. 4 sekund, a w najlepszych modelach jedynie sekundę. Regulacja jest możliwa średnio od 20 do 60 stopni. Z termostatem nie grozi nam nagły gorący lub lodowaty prysznic – działa on jedynie w warunkach, kiedy istnieje możliwość regulowania temperatury, czyli dopływa do niego woda zarówno ciepła jak i zimna. To jednak ma swoją wadę: w przypadku braku ciepłej wody, nie skorzystamy nawet z zimnej, aczkolwiek są wyjątki od tej reguły. Niektóre modele baterii umożliwiają bowiem chwilowe wyłączenie działania termostatu.

Oferta rynkowa baterii termostatycznych jest bardzo szeroka. Możemy wybierać spośród różnorodnych wzorów i kształtów. Baterie termostatyczne Wybór powinien być uzależniony głównie od przeznaczonego miejsca, sposobu montażu i rodzaju zastosowania.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. Rolety Wrocław
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...