Chroń łazienkę przed wodą

Rozlana woda z wanny, rozchlapujące się strumienie spod prysznica, mokra podłoga, ściany i wszystko wokół, świetna zabawa w oblewanie się wzajemnie, ale jest jedno ale. Chroń łazienkę przed wodą Co z łazienką? Wszyscy boją się jej zalania, bo mimo zastosowania farb przeznaczonych do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności i wielu innych specjalistycznych produktów, nie jesteśmy w pełni bezpieczni. Chroń łazienkę przed wodą Odpowiednie zaizolowanie ścian rozwiąże ten problem. Rozwiązaniem jest zastosowanie wodoszczelnego kleju do płytek z dodatkiem żywicy. Najpierw smaruje się nim podłogę i ściany, a później przykleja płytki. Nie jest to jednak wcale takie proste i nie wszędzie można zastosować takie rozwiązanie. Chroń łazienkę przed wodą Niestety użycie kleju jest możliwe tylko w przypadku idealnie równych powierzchni, toteż stosuje się go często przy wykończeniu łazienki zbudowanej z płyt gipsowo – kartonowych.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...