Ciepłe i przytulne wnętrza rustykalne

Jeśli nie czujemy stylu nowoczesnego, minimalistycznego to we wnętrzu pozbawionym przedmiotów i mebli będziemy czuć się po prostu źle. Wiele osób, które pod wpływem mody zdecydowało się na urządzenie pomieszczeń w stylu minimalistycznym odchodzi od tej stylistyki. Co ciekawe wielu z nich jako sposób na odreagowanie zimnych, industrialnych pomieszczeń wybiera stylistykę rustykalną. Cechą charakterystyczną tego typu wnętrz jest bowiem ich przytulność. Z całą też pewnością brak w tego typu wnętrzach prostych, przedmiotów mających pełnić tylko funkcję użytkową. W stylu rustykalnym przypomina nieco dawne pomieszczenia w dworkach a nawet chłopskich chatach. Podstawą do aranżacji mieszkania w stylu rustykalnym czyli wiejskim będzie drewno. Najlepiej jeśli w pomieszczeniu znajdzie się specjalnie postarzane drewno. Lepiej zapomnieć o prostych fakturach pozbawionych jakichkolwiek wad. We wnętrzu rustykalnym mogą pojawić się belki drewniane z widocznymi sękami w fakturze drewna czy nierówną powierzchnią. We wnętrzach rustykalnych świetnie będzie wyglądać stara szafa po babci, czy kredens odziedziczony po kimś z rodziny. We pomieszczeniu mogą się również pojawić elementy żeliwne czy kamień oraz elementy ceramiczne.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...