Co zużywa najwięcej energii?

W przypadku domów jednorodzinnych rachunki za energię elektryczną potrafią przyprawić o zawrót głowy. Co zużywa najwięcej energii? Co jest tego przyczyną? Widać Polacy wciąż nie są tego świadomi. Przeprowadzane ankiety wskazują na to, że większość z nas uważa, że to sprzęt RTV i AGD zużywa najwięcej prądu. Prawda jest jednak taka, że nawet do siedemdziesięciu procent zużytej energii pochłonęło ogrzewanie. To z kolei sprawka nieszczelnych okien i nieprawidłowej izolacji. Remont i poprawa jakości wykończeń odpowiadających za izolację pozwoli zaoszczędzić pokaźną sumę na przestrzeni lat. Co zużywa najwięcej energii? Kolejną kwestią jest stosowanie energooszczędnych żarówek. Te w technologii LED pozwalają na zmniejszenie zużycia energii nawet o dziewięćdziesiąt procent. Na szczęście wybierane są przez coraz większą ilość konsumentów. Inwestycja w nieco droższą od tradycyjnej żarówkę zwróci się w postaci niższego rachunku, a przy okazji zadbamy o środowisko naturalne. Co zużywa najwięcej energii? Przy wyborze LEDów dobrze kierować się marką, ze względu na dużą ilość tańszych odpowiedników, które nie zapewniają tak wysokiego standardu jak ogniwa renomowanych firm.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...