Dom o konstrukcji stalowej

Szkieletem konstrukcyjnym domu nie muszą być wyłącznie murowane ściany, czy konstrukcje zbudowane z drewna. Szkielet domu może być również wykonany ze stali. Technologia ta dopiero zaczyna być wprowadzana do polski. Warto więc poznać jej plusy i minusy. Dobrze jest jednak zacząć od ekipy budowlanej. Powinna ona dysponować sporym doświadczeniem w dziedzinie budowy domów o konstrukcji szkieletowej. Dom tego typu powinien być bowiem bardzo precyzyjnie wykonany. Tylko wtedy będzie służył przez wiele długich lat. Do budowy domu wykorzystuje się zwykle stal ocynkowaną odporną na rdzę. Wykonaniem konstrukcji stalowej zajmie się firma, która wykona również dla nas projekt domu. Obecnie znajdziemy na polskim rynku zajmujące się produkcją tego typu materiałów budowlanych. Stalowe elementy możemy również sprowadzać z zagranicy. Wszystkie elementy składa się niczym klocki lego bezpośrednio na budowie. Przed wykonaniem budynku możemy też zapoznać się z wizualizacją domu w technologii 3D. Domy szkieletowe opierają całą swoją konstrukcję zwykle na ławach fundamentowych lub płytach fundamentowych. Podobnie jak w przypadku domów drewnianych prefabrykowanych domy ze stali wypełnia się wełną mineralną lub styropianem.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. komoda do salonu Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. https://www.egniazdka.pl/gniazdo-biurkowe-narozne-meblowe-biale-simon-54-p-12217.html Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. dobry architekt
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...