Dom piętrowy czy parterowy

Przy budowie projektu wymarzonego domu warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd. Dom piętrowy czy parterowy Musimy przede wszystkim zastanowić się nad tym czy planowany dom pod zabudowę nadaje się do działki jaką dysponujemy. Posiadacze dużych działek powinni bowiem wziąć pod uwagę możliwość budowy domu parterowego. Dom parterowy jest łatwy w przebudowie, i jest domem, który spokojnie spełni nasze potrzeby również na starość. Nie można jednak mówić o sporej różnicy w kosztach budowy domu. Budowa domu parterowego może być tak samo kosztowna jak tego piętrowego. Dom piętrowy czy parterowy Wszystko przez wysokie koszty budowy dachu. Dach na domach parterowych ma całkiem sporą rozpiętość. To znacznie wpływa na podniesienie kosztów budowy takiego domu. Trudniej też w parterowym domostwie wydzielić strefę dzienną oraz nocną. Z drugiej jednak strony w domach piętrowych więcej trzeba zapłacić na przykład za budowę schodów wewnątrz budynku. Dom piętrowy czy też ten z zabudowanym poddaszem potrzebuje również zdecydowanie mniejszej działki. Domy piętrowe idealnie nadają się do zabudowy wąskich działek miejskich. Jeśli zaś chcemy wydać jak najmniej pieniędzy na ogrzanie domu to najlepszym wyborem będą domy z zabudowanym poddaszem. Dom piętrowy czy parterowy Charakteryzują się najniższym zapotrzebowaniem na energię.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. dywany dziecięce
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...