Dom w technologii drewnianej

Drewno wraca do łask. To coraz częściej wykorzystywany materiał do budowy domu. Dom w technologii drewnianej Pojawiło się również mnóstwo nowych technologii w jakich można wznosić budynki z drewna. Jedną z najtańszych pośród nich jest technologia szkieletowa. Budynki wznoszone za jej pomocą są tańsze, mają lekką konstrukcję jak również bardzo przyjazny mikroklimat we wnętrzu. Plusem tej technologii jest również bardzo szybki czas budowy. Wystarczy tylko kilka miesięcy by budynek był postawiony od fundamentów aż po sam dach. Najważniejsze przy budowie domów drewnianych jest to by stosować wyłącznie materiały o jak najwyższej jakości. Drewno powinno być suche, nie może być wilgotne. Dom w technologii drewnianej Inaczej budynek będzie pękał. Domy z drewna można również wznosić za pomocą drewnianych bali oraz domów szkieletowych. Ten ostatni rodzaj budowy zwany jest również budową domów kanadyjskich. Zdecydowana większość domów w Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie wznoszona jest właśnie w technologii szkieletowej. Podobnie jak w przypadku domów prefabrykowanych czas budowy skraca się wyłącznie do koniecznego minimum. Niegdyś zdecydowana większość domów budowanych w naszym kraju budowana była właśnie w technologii drewnianej. Dom w technologii drewnianej Dzisiaj to zaledwie od kilku do kilkunastu procent nowo powstałych budynków.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...