Idealne miejsce na wypoczynek

Domy wielu pośród nas służą głównie do relaksu. Nic nie daje zaś takiego wytchnienia od problemów dnia codziennego jak dobre kino. Zwłaszcza gdy zaprojektowane jest w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu. W naszych domach najlepszym miejscem na urządzenie kina domowego wydaje się być piwnica. Jest to pomieszczenie, które stosunkowo najłatwiej jest zaciemnić. Z łatwością też można się w tym miejscu odciąć od hałasów dobiegających z pozostałych pomieszczeń. Innym dobrym miejscem do urządzenia kina domowego jest poddasze. Wszystko za sprawą tego w jaki sposób rozchodzą się fale dźwiękowe. Ściany skośne lepiej odbijają dźwięki, niż ściany, które są w piwnicy. Ponadto poddasze posiada naturalną warstwę izolacyjną w postaci wełny mineralnej. Niestety w mieszkaniu o wiele trudniej o wygospodarowanie miejsca na kino domowe.

 

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...