Jak stosować wzory i kolory we wnętrzu

Wielu spośród nas ma spore problemy z łączeniem kolorów, faktur i wzorów we wnętrzu. Jak stosować wzory i kolory we wnętrzu Ci, którzy nie mają zaufania do swoich zdolności mogą zdecydować się na przyozdabianie wnętrza małymi kroczkami. Na początku warto zacząć od podstaw. Jeśli mamy jednolitą kanapę, możemy ją udekorować kolorowymi poduszkami o przeróżnych wzorach. Można też starać się przyozdabiać wnętrze, tkaninami, zasłonami, poduszkami, dodatkami z jednej tylko palety barw. Jak stosować wzory i kolory we wnętrzu W takim wypadku o pomyłkę będzie raczej bardzo trudno. Tylko sam kolor pomarańczowy ma mnóstwo odcieni i tonacji. Pamiętajmy również o tym by intensywne wzory o sporej wielkości stosować na dużych poduszkach czy kocach. Z kolei na mniejszych przedmiotach decydować się na mniejsze elementy przykuwające uwagę. Jak stosować wzory i kolory we wnętrzu Zabawę kolorem i wzorem wcale nie jest taka trudna jeśli zachowamy przy tym odpowiedni umiar. Źródło: http://fotownetrza.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...