Jak urządzić funkcjonalną kuchnię

Urządzenie kuchni funkcjonalnej i ładnej wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. Na początku warto sobie odpowiedzieć na pytanie jak często korzystasz z kuchni. Może spędzasz tam tylko czas potrzebny ci do zrobienia śniadania? A może całą rodziną spędzacie wiele godzin na przyrządzanie wspólnych posiłków. W takim wypadku doskonałym pomysłem przy urządzeniu kuchni będzie wyspa kuchenna. Jest ona tak zaplanowana, że każdy będzie miał do niej swobodny dostęp. Szanuj swój czas ustaw tak meble i sprzęt agd by przyrządzanie posiłków zajmowało Ci jak najmniej energii i czasu. Jeśli wszystkie sprzęty zlokalizowane są w jednej linii to najlepiej będzie jeśli na początku znajduje się lodówka, następnie kuchenka. Z kolei zlew powinien znajdować się na końcu. Kuchnia nie jest też miejscem, w którym można eksperymentować z kolorem i wzorem. Lepiej postawić na proste faktury oraz jedną bazę kolorystyczną, do której będzie się dobierać dodatki. Jeśli mowa o dodatkach to w kuchni sprawdzają się świetnie intensywne barwy. Dobrze jest więc zdecydować się na dodatki w odcieniu czerwonym czy zielonym. Sprzęt AGD dobrze jest też schować w zabudowie. Powinien on być przykryty szafkami. Zwłaszcza gdy mamy na myśli lodówkę.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. karto design Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. wetroom designs
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...