Jak urządzić małe mieszkanie

Urządzenie małego mieszkania może być sporym wyzwaniem. Całe szczęście istnieje kilka sposób na to by małe mieszkanie wydawało się na większe niż jest w rzeczywistości. W małym mieszkaniu powinny królować przede wszystkim jasne barwy. Jeśli biel wydaje nam się zbyt chłodna dobrze jest zdecydować się na cieplejszy beż lub lekki odcień szarego. Zastosowanie intensywnego koloru w małym pomieszczeniu sprawi jedynie, że będzie ono wyglądało na mniejsze niż jest w rzeczywistości. W małym mieszkaniu zwłaszcza wieczorami ogromną rolę odgrywa oświetlanie. Oprócz oświetlenia centralnego znajdującego się zwykle przy suficie warto zainwestować oświetlenie punktowe. W we wnętrzu warto też zainwestować w lustra. Dzięki powieszeniu ich w salonie, można optycznie powiększyć pomieszczenie. Można też uzyskać większą przestronność pomieszczenia decydując się na zastosowanie fototapety. Jeśli przedstawia ona ulicę, będziemy mieli wrażenie, że pomieszczenie jest dłuższe niż w rzeczywistości. Mieszkanie wyda się również większe jeśli zastosujemy w nim rolety zamiast długich zasłon przytłaczających pomieszczenie. Lepiej też nie meblować małego mieszkania za pomocą regałów i meblościanek. Sprawią one jedynie to, że wnętrze będzie bardziej przytłoczone.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...