Jak wybrać dobrze zaprojektowane M3?

Jak pokazują wszelkie badania statystyczne Polacy przy wyborze mieszkania największą uwagę zwracają na lokalizację oraz cenę. To w jaki sposób mieszkanie zostało zaprojektowane czy jest funkcjonalne jest sprawą drugorzędną. Największym zaś mankamentem polskich mieszkań jest metraż. Przeciętne mieszkanie w naszym kraju ma zaledwie 50 m2. Z jednej strony to dużo z drugiej zaś mało. Mało jeśli mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób odbiegający od naszych potrzeb. Mieszkanie powinno być bowiem zaprojektowane z głową, tak by w każdym z pomieszczeń było dość sporo miejsca na meble. Zwróćmy również uwagę na to czy łazienka nie jest za duża. Po co nam sporej wielkości łazienka jeśli brakuje miejsca w salonie. Lepiej zrezygnować z kupna tego typu mieszkania. W przypadku tak niewielkiego metrażu lepiej też wybrać lokale, w których kuchnia i łazienka posiadają stosunkowo niewielką powierzchnię. Chodzi przede wszystkim o to by pokoje miały jak największy metraż. Dobry architekt przy sporządnieniu projektu mieszkania powinien kierować się przede wszystkim aktualnymi wymiarami sprzętów AGD czy najmodniejszych mebli. To wszystko ulega bowiem zmianie, a źle zaprojektowane wnętrze o wiele trudniej jest urządzić.

 

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. http://pieroon.com/sprzet-do-silowni/ Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. www.cudownelampy.pl Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. czajnik emaliowany
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...