Kino domowe w piwnicy?

Posiadanie własnego kina domowego to chyba marzenie wielu spośród nas. Kino domowe w piwnicy? Prawda jest jednak taka, że Polacy dysponują dość skromnymi mieszkaniami. W wielu przypadkach urządzenie kina domowego w oddzielnym pokoju jest więc po prostu niemożliwe. Znajdą się jednak tacy szczęśliwcy, którzy dysponują nadprogramowymi metrami pomieszczeń. Planowanie pomieszczenia kinowego warto rozpocząć na etapie planowania budynku. Dzięki temu będzie można uzyskać odpowiednie parametry sprzyjające oglądaniu filmów. Mowa tu między innymi o odpowiednim nagłośnieniu i izolacji akustycznej. Kino domowe w piwnicy? Można też na etapie projektu skonsultowań plan pomieszczenia z firmą specjalizującą się w zakładaniu kina domowego. Dzięki temu po pomieszczeniu nie będą kilometrami ciągnęły się kable ani przedłużacze. Najprościej domowe kino zaprojektować w piwnicy. Zwykle są to pomieszczenia dość dobrze wyciszone, które z łatwością można też zaciemnić. Lepiej też zrezygnować z gładkich ścian w pomieszczeniach. Będą one odbijać dźwięk co bezpośrednio przełoży się na jakoś oglądanego filmu. Lepiej położyć tynk chropowaty. Można też sięgnąć po tekturowe opakowania po jajkach. Kino domowe w piwnicy? Stworzenie własnego kina domowego wymaga jedynie dobrego projektu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...