Kobiecy styl angielski

Wnętrza urządzone w stylu angielskim są bardzo kobiece. Kobiecy styl angielski Nie brakuje w nich kwiatowych wzorów, szczególnie na tkaninach i tapetach. Jest to wnętrza dla tych wszystkich, którzy lubią ciepłe i przytulne pomieszczenia. Motywem przewodnim są kwiaty. We wnętrzach utrzymanych w tej stylistyce nie może też zabraknąć mnóstwa dodatków. Półki powinny wręcz uginać się od nadmiaru klasycznych dodatków. Styl angielski ma też trochę wspólnego ze stylem eklektycznym. W stylu angielskim występują bowiem meble z przeróżnych epok. Nowoczesną, wygodną kanapę można bowiem swobodnie łączyć z fotelem czy kredensem odziedziczonym po babci. Kobiecy styl angielski Pomieszczenia tego typu powinny sprawiać wrażenie jakby były meblowane i dekorowane od stuleci, przez każde kolejne pokolenie. Wszystkie meble znajdujące się w pomieszczeniu powinny być też niebywale wygodne. Najlepszą bazą do tego typu pomieszczenia będzie tapeta w kwiaty, najlepiej różyczki. Imponująco w tym stylu prezentuje się zwłaszcza łazienka oraz kuchnia. Najlepiej sięgać głownie o pastelowe barwy. Przeciwnicy tego stylu zarzucają mu zbytnią kobiecość. Prawdziwy mężczyzna w tej stylistyce będzie się czuł raczej źle. Kobiecy styl angielski Choć dobrze wiemy, że to głównie kobiety mają decydujące zdanie w urządzaniu swoich mieszkań.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...