Kolory pobudzające apetyt

Psychologia kolorów to szerokie pojęcie. Jaki kolor kuchennych dodatków, mebli i samych ścian wybrać, by posiłek spożywany w ich otoczeniu był jak najbardziej przyjemny i wydawał się jeszcze smaczniejszy niż jest w rzeczywistości? Apetyt w szczególności pobudzają takie barwy jak żółty i pomarańczowy, które dodatkowo sprawiają wrażenie orzeźwienia. W tej kwestii czerwień nie ma sobie równych, w szczególności jeśli została zestawiona z żółcią. Kolejnymi kolorami w towarzystwie których spożywanie posiłków będzie jeszcze większą przyjemnością jest naturalny i świeży zielony czy też chłodząca biel. Choć nowoczesne, minimalistyczne wnętrza często goszczą na kuchennych ścianach ciemne i zimne kolory takie jak czarny, szary czy też niebieski, to nie jest to polecane rozwiązanie. Sprawiają one, że kuchnia wydaje się zbyt ciemna i niezbyt apetyczna. Dodatkowo niebieski ma działanie uspakajające i nadaje się na ściany w sypialni. Kuchnia powinna być centrum rodzinnego życia, a nie ciemną pieczarą, dlatego warto wybrać słoneczne kolory, które napawają chęcią do życia każdego poranka.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. www.stegu.pl - kamień ozdobny Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. www.wiklinowekosze.pl Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. http://lampykemar.pl/29-montaro
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...