Kolory pobudzające apetyt

Psychologia kolorów to szerokie pojęcie. Kolory pobudzające apetyt Jaki kolor kuchennych dodatków, mebli i samych ścian wybrać, by posiłek spożywany w ich otoczeniu był jak najbardziej przyjemny i wydawał się jeszcze smaczniejszy niż jest w rzeczywistości? Apetyt w szczególności pobudzają takie barwy jak żółty i pomarańczowy, które dodatkowo sprawiają wrażenie orzeźwienia. W tej kwestii czerwień nie ma sobie równych, w szczególności jeśli została zestawiona z żółcią. Kolejnymi kolorami w towarzystwie których spożywanie posiłków będzie jeszcze większą przyjemnością jest naturalny i świeży zielony czy też chłodząca biel. Kolory pobudzające apetyt Choć nowoczesne, minimalistyczne wnętrza często goszczą na kuchennych ścianach ciemne i zimne kolory takie jak czarny, szary czy też niebieski, to nie jest to polecane rozwiązanie. Sprawiają one, że kuchnia wydaje się zbyt ciemna i niezbyt apetyczna. Dodatkowo niebieski ma działanie uspakajające i nadaje się na ściany w sypialni. Kolory pobudzające apetyt Kuchnia powinna być centrum rodzinnego życia, a nie ciemną pieczarą, dlatego warto wybrać słoneczne kolory, które napawają chęcią do życia każdego poranka. Źródło: http://lustralazienkowe24.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...