Łączona elewacja

Coraz częściej można spotkać się z łączonymi elewacjami. Najczęściej wybierane jest połączenie drewna i tynku. Jak odpowiednio zabezpieczyć drewno na elewacji? Na pewno musimy dobrać do niego odpowiadający warunkom atmosferycznym odpowiednią farbę. Dodatkowo, w przypadku drewna na elewacji konieczne jest ocieplenie wełną mineralną, a następnie oddzielenie jej od reszty powłoką wiatroszczelną. Na krańcach montowane są zazwyczaj okapniki, a sama warstwa z drewna jest nieco cofnięta w stosunku do innego użytego materiału. Dom wykończony w ten sposób z pewnością wygląda oryginalnie, a drewniane detale w połączeniu z tynkiem choćby wytrzymałym – silikonowym będą się świetnie prezentować. Warto nadmienić, że takie zastosowanie prawdopodobnie będzie wyglądał na mniejszy niż w rzeczywistości.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. https://homelight.pl/fabbian-lumi-lampa-wiszaca-f07a09-01.html
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...