Łańcuch świetlny

Świetlne ozdoby nowoczesnego wnętrza to nic nowego. Lampkami owijamy wezgłowia łóżek, zwisają sobie wesoło z jakiejś części mebla czy też wiszą nad głową. Handmade jest w modzie, więc postarajmy się o samodzielne wykonanie dekoracji. Potrzebne będą: piłeczki pingpongowe, lampki choinkowe, naczynie z brokatem, klej w sprayu, patyczki do szaszłyków i miękkie podłoże takie jak styropian, na którym piłeczki będą mogły wyschnąć oraz nożyk. Na początku delikatnie nacinamy wszystkie piłeczki, a w otwór wkładamy patyczek. Tak nabitą kulkę pryskamy klejem i zanurzamy w brokacie. Po dokładnym obtoczeniu jej w pyłku wbijamy koniec patyczka we wcześniej przygotowany styropian lub gąbkę i czekamy do wyschnięcia. Gdy całość będzie już sucha, należy zamontować lampki wewnątrz każdej z piłeczek, wkładając żarówkę we wcześniej wycięty otwór. Dodatkowo możemy przemalować oryginalny przewód lampek choinkowy używając farby w sprayu. Teraz pozostaje powiesić dekorację i cieszyć się oryginalnym efektem oraz faktem, że nikt nie będzie posiadał takiego samego świetlnego łańcucha.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. podłogi przemysłowe drewniane Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. akcesoria łazienkowe Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. shower tray 600 Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. adaptacja projektu do działki poznań
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...