Łańcuch świetlny

Świetlne ozdoby nowoczesnego wnętrza to nic nowego. Łańcuch świetlny Lampkami owijamy wezgłowia łóżek, zwisają sobie wesoło z jakiejś części mebla czy też wiszą nad głową. Handmade jest w modzie, więc postarajmy się o samodzielne wykonanie dekoracji. Potrzebne będą: piłeczki pingpongowe, lampki choinkowe, naczynie z brokatem, klej w sprayu, patyczki do szaszłyków i miękkie podłoże takie jak styropian, na którym piłeczki będą mogły wyschnąć oraz nożyk. Łańcuch świetlny Na początku delikatnie nacinamy wszystkie piłeczki, a w otwór wkładamy patyczek. Tak nabitą kulkę pryskamy klejem i zanurzamy w brokacie. Po dokładnym obtoczeniu jej w pyłku wbijamy koniec patyczka we wcześniej przygotowany styropian lub gąbkę i czekamy do wyschnięcia. Gdy całość będzie już sucha, należy zamontować lampki wewnątrz każdej z piłeczek, wkładając żarówkę we wcześniej wycięty otwór. Dodatkowo możemy przemalować oryginalny przewód lampek choinkowy używając farby w sprayu. Łańcuch świetlny Teraz pozostaje powiesić dekorację i cieszyć się oryginalnym efektem oraz faktem, że nikt nie będzie posiadał takiego samego świetlnego łańcucha. Źródło: http://fotownetrza.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...