Łazienka na poddaszu

Łazienka na poddaszu sprawia wiele trudności podczas remontu. Łazienka na poddaszu Często walczymy z ukośnymi ścianami i belkami, zamiast umiejętnie je wykorzystać. Jednak jeśli  zaaranżujemy je w odpowiedni sposób, wnętrze nabierze oryginalnego charakteru. Niestety czasem musimy wybierać pomiędzy wystrojem a funkcjonalnością łazienki. Wszelkie skosy zabierają przecież cenną powierzchnię, co niezwykle ogranicza nasze pole manewru. Aranżacja łazienki na poddaszu wymaga od nas umiejętnego rozmieszczenia elementów.

 

Rozmieszczenie powinno być optymalne, wszystko powinno być pogrupowane według częstości używania. Często używany sprzęt musi znajdować się przy dłuższej ścianie, gdyż zapewni to swobodny dostęp do niego. W przestrzeni pod skosami można zamontować wannę lub umieścić kosze na bieliznę czy półki. Łazienka na poddaszu Powinniśmy także rozważyć, czy wielkość naszej łazienki, jest wystarczająca na pomieszczenie w niej wszystkich elementów. Przecież część z nich można przenieść do innego pomieszczenia np. pralkę do kuchni. Do małej łazienki na poddaszu pasuje minimalizm, dlatego wszelkie bibeloty nie mają tutaj racji bytu. Oczywiście sprawa wygląda inaczej, gdy w łazience jest dużo przestrzeni.  Skupmy się jednak na tych mniejszych poddaszach.

Wszystko, co nie jest niezbędne, powinniśmy pochować. Sprawi to, że w naszej łazience będzie więcej miejsca, optycznie się ona powiększy. Nieestetyczne fragmenty instalacji warto schować  pod instalacjami podtynkowymi lub zrezygnować z wielkiej wanny na rzecz kabiny prysznicowej ze szklanymi drzwiami. Łazienka na poddaszu Trzeba zastanowić się również nad przesuwanymi drzwiami, a także odpowiednim oświetleniem, doborem kolorów i wszelkimi innymi rzeczami, które powiększają optycznie pomieszczenie, omówionymi w poprzednich artykułach.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. http://kuchenne-aranzacje.pl/dodatki-kuchni-wzbogacic-wyglad/
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...