LCD, LED, a może plazma?

W sklepach roi się od telewizorów, różni je nie tylko firma czy przekątna obrazu. LCD, LED, a może plazma? Wybierać możemy pomiędzy LCD, LED i telewizorem plazmowym. Którą technologię wybrać, by mieć poczucie, że wydane w sklepie pieniądze były dobrą inwestycją? Dobór odpowiedniego odbiornika zależy od sposobu w jaki będzie użytkowany oraz miejsca, w którym stoi. W telewizorach LCD używane jest dodatkowe oświetlenie pikseli, ponieważ nie emitują własnego światła. Dedykowane są osobom decydującym się na odbiornik o wielkości nie większej niż 40 cali. Ich wadą są stosunkowo wąskie kąty widzenia i gorszy niż w innych kontrast, niewątpliwą zaletą jest cena i waga, a także niski pobór prądu. LCD, LED, a może plazma? Można powiedzieć, że LED to ulepszone LCD – stosuje się tutaj podświetlenie diodami LED (edge – przy krawędziach lub full LED – na całej powierzchni matrycy). Rekomendowane osobom chcącym korzystać konsoli, filmów, szukającym cienkich telewizorów o niskim poborze prądu. Odznaczają się dobrym kontrastem i smukłością. Plazmy bazują na mieszance gazów. Ze względu na szersze kąty widzenia i szybki czas reakcji polecane osobom oglądającym dynamiczne obrazy. LCD, LED, a może plazma? Minusem może okazać się fakt, że piksele się wypalają, a sam ekran nie powinien być ustawiony pod słońce. Źródło: http://jak-wybudowac-dom.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...