Mała sypialnia – projekt

Powszechnie wiadomo, że jasne kolory optycznie dodają pomieszczeniu więcej przestrzeni. Mała sypialnia – projekt Jednak biel bardzo szybko się nudzi, a wiele osób, posiadających małe sypialnie, poszukuje czegoś bardziej oryginalnego.
Tradycyjna biel może zostać zastąpiona przez tapetę w ozdobny deseń, jasny błękit połączony z kolorem kremowym, pastelowe czy geometryczne wzory lub tynk dekoracyjny itd. Wybranie spośród tych możliwości urozmaici wnętrze nie tylko o kolor, lecz także o fakturę ścian (np. tynk dekoracyjny). Jeśli nasza sypialnia ma nieregularny kształt lub jeśli chcemy jedną ścianę optycznie oddalić, powinniśmy pomalować tę bliżej na kolor jasny, a przeciwstawną na ciemny.
Mimo że biel traci na popularności, to nadal wyróżnia się na tle innych kolorów. Nadaje bowiem wnętrzom pewnego staroświeckiego uroku. Mała sypialnia – projekt Biało-czarna aranżacja sypialni prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody, więc jest to rozwiązanie na wiele, wiele lat. Poza tym monotonność bieli łatwo przełamać drobnymi akcentami kolorystycznymi.
Dodatkową przestrzeń zyskamy jeśli duże okna osłonimy tylko minimalnie. Wtedy do naszej sypiali będzie wpadać więcej promieni słonecznych, które ją rozświetlą i optycznie powiększą. W przypadku drzwi powinniśmy je albo usunąć albo zdecydować się na przeszklony wariant.
Najbardziej spektakularne zmiany wprowadzają lustra. Są w stanie nawet dwukrotnie optycznie powiększyć pomieszczenie. W tym wypadku najpraktyczniejsze okażą się drzwi dużej szafy.
Sypialnia, jak niemal każda mała przestrzeń, może być zaaranżowana w ciekawy sposób. Mała sypialnia – projekt Mimo że brak miejsca jest dużą przeszkodą, to można ją pokonać.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...