Malowane kafelki

Łazienka z gładkimi kafelkami na ścianach ci się znudziła? Malowane kafelki Nie masz ochoty na czasochłonny, brudny remont, a urządzenia są w całkiem dobrym stanie i nie ma potrzeby ich wymiany? Możesz odmienić swoje ściany używając nożyka, tektury i farby. W przypadku białych płytek świetnie prezentują się ornamenty roślinne naniesione czarną farbą. Do przygotowania szablonu potrzebujemy wzoru pobranego z Internetu, który przerysujemy na karton przy pomocy kalki, a następnie wytniemy. Malowane kafelki Taki szablon przyklejamy taśmą klejącą do ściany i nanosimy farbę. Możemy użyć do tego niewielkiego pędzelka, gąbki, czy też po prostu aplikować farbę w sprayu. Tak przygotowaną ozdobę pozostawiamy do wyschnięcia, a następnie odklejamy szablon od ściany. Malowane kafelki Ozdabianie kafelków jest zdecydowanie najtańszym sposobem na przełamanie dotychczasowej, łazienkowej monotonii, a zarazem dość efektowną odmianą.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...