Ocieplenie starego domu

Często stare domy są też domami chłodnymi. Ocieplenie starego domu Z uwagi na duże wysokości pomieszczeń ich ogrzanie jest energochłonne, a czas nagrzewania jest znacznie dłuższy niż w przypadku nowoczesnych rozwiązań. Warto więc rozważyć ocieplenie budynku od zewnątrz styropianem. Jeśli nie jest to możliwe należy wybrać ocieplenie wewnętrzne. Na rynku pojawiło się wiele produktów oferujących takie rozwiązanie problemu, o niewielkiej grubości, a dużych możliwościach izolacyjnych. Ocieplenie starego domu Nie zmniejszą kubatury pokoju, a zimy staną się nieco cieplejsze, z kolei lata nie będą już tak upalne jak dotychczas. Dodatkowo możemy zdecydować się na ocieplenie podłóg. Jeśli nie chcemy rozbierać parkietu znajdującego się w pomieszczeniu, w przypadku starszych domów, możemy ocieplić sufit pomieszczenia znajdującego się pod spodem. Wysokość stropu nie ucierpi na tym zabiegu, bo starsze budownictwo przewiduje wysokie pomieszczenia. Ocieplenie starego domu Jeśli zdecydujemy się na ocieplenie podłogi, pod panele możemy położyć filcową bądź korkową warstwę izolującą.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. kuzniagrafiki.pl/pl/c/Wzory-skandynawskie/32 Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. kemar lampy Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. instalacje centralnego ogrzewania
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...