Odnowa starych mebli

Posiadasz meble ze sklejki, nie wyglądają doskonale i chcesz już coś zmienić? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że fakt, iż są wykonane ze sklejki i obklejone jakąś drewnopodobną okleiną eliminuje je z dalszych rozważań o malowaniu i innych przemianach. Nic bardziej mylnego, ale odmienienie starej komody będzie kosztowało nas sporo pracy i kilka różnych puszek z farbą i woskiem. W przypadku, gdy satysfakcjonuje nas biały mebel należy kupić farbę kredową w tym właśnie kolorze. Dzięki takiemu zastosowaniu nie będziemy musieli zdzierać okleiny ani niczego szorować papierem ściernym. Ten zaś przyda nam się, gdy farba będzie już lekko wyschnięta. Drobnoziarnistym przetrzemy rogi i niektóre elementy powierzchni. Po około godzinie od malowania należy dokładnie odkurzyć mebel i nałożyć bezbarwny wosk. Uroku doda zastosowanie jego ciemniejszego odpowiednika w przetartych miejscach. W ten oto sposób odnawiany mebel nie przypomina tego, który stał tu wcześniej, a wykorzystany budżet jest znacznie mniejszy od tego potrzebnego na zakup nowych mebli.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...