Otwarta przestrzeń

Otwarte przestrzenie są domeną dzisiejszego budownictwa. Otwarta przestrzeń Trzeba przyznać, że wyglądają znakomicie, a wielu z nas czuje się w nich jak ryba w wodzie. Widujemy wiele nieziemskich aranżacji, ale kiedy wchodzimy do własnego domu i widzimy tak dużo wolnego miejsca, często nie wiemy co robić. Jak zaznaczyć odmienne funkcje danej powierzchni? Po pierwsze możemy użyć rozmieszczenia posadzki na różnych poziomach. Otwarta przestrzeń Dwa czy trzy schodki w zupełności wystarczą, by zaznaczyć, że z salonu wchodzimy na teren kuchni. Oznaczenie stref różnymi kolorami również pozwoli nam na rozgraniczenie. Dodatkowo wykorzystać możemy elementy konstrukcyjne budynku, takie jak słupy, które ciekawie współgrają z pomieszczeniem – nie warto dążyć do ich eliminacji, a także wykorzystać meble zamiast ścian. Otwarta przestrzeń Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się przepierzenia, które w razie potrzeb mogą zniknąć w kilka chwil odkrywając dużą, wolną powierzchnię.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...