Pasy na ścianie

Jedno bądź dwukolorowe ściany już jakiś czas temu stały się nudne, a kolorowe paski bądź kwadraty stały się domeną minimalistycznych, a także skandynawskich wnętrz. Świetnie nadadzą się do pokoju dziecięcego, ale też do kuchni czy przedpokoju. Ale jak samodzielnie wykonać idealnie równe krawędzie? Użyjemy do tego taśmy malarskiej. Na początku należy dokładnie odmierzyć za pomocą linijki grubość linii, jakie chcemy uzyskać. Kiedy koncepcja będzie przeniesiona na ścianę, należy przystąpić do malowania. Naklejone fragmenty taśmy dobrze jest oderwać zanim farba wyschnie do końca – pozwoli to uniknąć poszarpanych krawędzi pasków. Podobnie postępujemy w przypadku kwadratów, oddzielając powierzchnie o różnych kolorach taśmą. Tu sprawa jest nieco trudniejsza, po oderwaniu pozostaną białe fragmenty na szachownicy. Żeby je zniwelować musimy zaczekać do wyschnięcia farby i przykleić taśmę w nowe miejsce wyznaczające granicę malowania – tak aż do osiągnięcia idealnego efektu, bez białych linii.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...