Projekt: kamienny grill

Prosty, niebanalny, funkcjonalny, świetnie komponujący się z otoczeniem. Projekt: kamienny grill Wykonuje się go z granitu, umieszcza na nawierzchni utwardzonej kostką, która tworzy wokół niego krąg.

Przed rozpoczęciem budowy należy zakupić kratkę do grillowania i ruszt oraz dostosować do ich wymiarów wielkość komory paleniska. Gęsty, stalowy ruszt zastępuje tradycyjne palenisko. Proces spalania jest dużo lepszy, ponieważ jest on ażurowy i do węgla dociera więcej powietrza. Popiół osypuje się poniżej miejsca spalania. Z kolei blat grilla można wykonać z oszlifowanych fragmentów płyty granitowej. Do murowania powinno się użyć gotowej zaprawy do kamieni lub zaprawy cementowej. Projekt: kamienny grill Grill kamienny posiada także wygodny schowek na węgiel drzewny i akcesoria do grillowania.

Sprytne ulokowanie grilla może sprawić, że zupełnie nie będzie przypominał tradycyjnego paleniska. Grill od strony miejsca, gdzie stoi stół ogrodowy i siedzą goście, przypomina raczej elegancki podest.
Projekt jest z pewnością bardzo pracochłonny trudny, wymagający cierpliwości i włożenia w pracę całego serca. Czas wykonania to średnio 12 godzin. Projekt: kamienny grill Myślę jednak, że efekt, który uzyskamy jest wart naszej pracy. Z pewnością grill posłuży nam przez bardzo długi czas.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. wiąz pospolity
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...