Remont w kuchni

Decydując się na generalny remont kuchni powinniśmy szczegółowo zaplanować swoje prace. Remont w kuchni Po wyniesieniu starych mebli i sprzętów należy przystąpić do skuwania płytek z podłogi i ścian. Najszybciej zrobimy to przy użyciu młotowiertarki z funkcją kucia. Można użyć też tradycyjnej metody jaką jest młotek i przebijak ale stracisz na to znacznie więcej czasu i energii niż w przypadku użycia profesjonalnego narzędzia. Kiedy pomieszczenie jest już w stanie surowym musimy pamiętać o wyrównaniu podłoża przed położeniem nowych płytek. W przypadku ścian najwygodniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie płyt gipsowo kartonowych przykręcanych do odpowiedniego stelażu. Remont w kuchni Jeśli nie zależy nam na czasie możemy na ścianę nanieść tynk cementowy, ale wiązać będzie się kilka dni. Wyrównanie podłogi po jej oczyszczeniu i zagruntowaniu dobrze jest wykonać używając samopoziomującej masy cementowej, ale tylko wtedy gdy nierówności nie przekraczają jednego centymetra. W przeciwnym wypadku będzie trzeba użyć tradycyjnej zaprawy podkładowej. Można kupić specjalne masy, które nie wymagają zdzierania starej posadzki przed położeniem nowej, ale w moim odczuciu jest to najgorsze z możliwych rozwiązań. Remont w kuchni Jeśli ktoś zdecyduje się w końcu na skucie płytek dostanie kilka warstw w gratisie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. http://lampykemar.pl/rinama-ii/753-zyrandol-stylowy-rinama-ri8l.html Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. meble pokojowe Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. http://www.egniazdka.pl/zegary-sterujace-programowalne-c-12_23.html
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...