Rozwiązania dla wszystkich domowników

Komfort wszystkim domownikom zapewnić może jedynie uniwersalny charakter ich wspólnej łazienki. Rozwiązania dla wszystkich domowników Podczas aranżacji wnętrza musimy zatem myśleć zarówno o potrzebach najmłodszych jak i najstarszych członków rodziny. Oto kilka podstawowych rozwiązań:

Jak dostosować łazienkę tak, by była ona przyjazna dla dzieci? Część producentów wprowadza na rynek armaturę z kolorowymi, bajkowymi motywami. Należy jednak pamiętać, że takie rozwiązanie nie sprawdzi się na dłuższą metę. Dzieci przecież bardzo szybko rosną i musimy liczyć się z koniecznością remontu już po kilku latach.  Ponadto dziecięcy design niekoniecznie jest przyjazny dla oka wszystkich domowników. Czy więc warto w to inwestować? Nie jest to niezbędne, nie podnosi komfortu użytkowania, a naraża nas jedynie na dodatkowe koszty.  Rozwiązania dla wszystkich domowników Powinniśmy się raczej skupić na rozwiązaniu codziennych problemów, wynikających z użytkowania łazienki przez najmłodszych. To przede wszystkim marnowanie ogromnych ilości wody. Aby nie musieć każdorazowo pilnować, czy nasze pociechy „zakręciły” wodę, wystarczy wprowadzić do łazienki mechanizmy czasowe lub bezdotykowe. Ciekawym rozwiązaniem jest także bateria podświetlająca strumień w trzech kolorach, informujących o temperaturze wody.

Mimo że chyba każdy domownik uwielbia długie kąpiele w wannie, to dla starszych nie jest to najbezpieczniejsze. Bardziej komfortowym rozwiązaniem jest zainstalowanie kabiny prysznicowej, natrysku bez brodzika lub po prostu obniżonej wanny. Tańszą wersją będzie po prostu kupienie specjalnych podstawek, ułatwiających wchodzenie i wychodzenie. Rozwiązania dla wszystkich domowników Dodatkową ochronę stanowią wszelkiego rodzaju podpórki, poręcze czy maty antypoślizgowe.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...