Ściany bez izolacji termicznej

W Polsce pokutuje przekonanie, że ciepłe domy można uzyskać tylko wtedy gdy posiadają one izolację termiczną w postaci wełny mineralnej bądź styropianu. Ściany bez izolacji termicznej Tak naprawdę wysokie parametry termoizolacyjności można uzyskać stosując jednowarstwowe ściany. Wystarczy jedynie dokonać odpowiedniego wyboru materiału na budowę ścian. Wtedy dodatkowa warstwa termoizolacyjna nie będzie nam absolutnie potrzebna. To spora oszczędność pieniędzy. Zaraz pon zakończeniu budowy wystarczy jedynie położyć tynk na ściany i elewacja jest gotowa do nakładania farby. Ściany bez izolacji termicznej Tak dobre parametry termoizolacyjności możemy uzyskać tylko wtedy gdy zdecydujemy się na zatrudnienie prawdziwych fachowców. Osoby zajmujące się budową naszego domu powinny wykazać się nie lada starannością. W przypadku budowy domów ze ścianą jednowarstwową każdy poszczególny element ściany powinien być dokładnie dopasowany. Tylko wtedy można zredukować ucieczkę ciepła do minimum. Jedne z najlepszych parametrów termoizolacyjności wykazuje beton komórkowy. W większości zawiera w sobie powietrze. Powietrze zaś jak wiadomo jest doskonałym izolatorem. Ściany bez izolacji termicznej Za sprawą bloczków betonowych można również budować elementy konstrukcyjne budynków, nie tylko ściany zewnętrzne.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...