Styl indyjski

Wystrój orientalny nadaje się do dużych, przestronnych sypialni, gdyż można w nich wyeksponować niektóre elementy wystroju i pokazać ich wspaniałość.

Podstawą sypialni jest łóżko indyjskie odznaczające się prostą formą i jakością. Styl indyjski Wykonane jest najczęściej z litego drewna mahoniowego, wenge lub palisandrowego. Posiada przepiękne zdobienia i unikalne wzory, co nadaje mu niepowtarzalny charakter. Stylowe łóżka bardzo korzystnie wyglądają, gdy pokrywa się je kilkoma warstwami lakieru półmatowego. Lakierowanie jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od woskowania, ponieważ łóżko ma duży charakter użytkowy i łatwiej jest utrzymać je w czystości i ochronić jego egzotyczne drewno, decydując się na pierwszą opcję. Styl indyjski W stylu indyjskim spotykany jest także wariant, gdzie cała rama wykonana jest z pełnego drewna, a z przodu i z tyłu znajdują się dodatkowo elementy metalowe. Materac umieszczamy w drewnianym stelażu znajdującym się na spodzie.

Kiedy zakupimy już łóżko w stylu indyjskim, powinniśmy dodać do wnętrza kolejne elementy nawiązujące do klimatu dalekiego wschodu. Najlepiej jest zakupić pełny zestaw mebli do sypialni indyjskiej. Składa się on z m.in. szafy, stolika nocnego, etnicznego kufra, fotela, efektownej toaletki itd.  Popularnym uzupełnieniem są też ciężkie zasłony i bogato zdobione poduszki.

Sypialnia inspirowana Indiami jest polem do popisu dla naszej wyobraźni. Styl indyjski Nie musimy obawiać się nietrafnych połączeń kolorystycznych, możemy zaryzykować  i osiągnąć zdumiewający efekt końcowy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. systemy ogrodzeniowe
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...