Styl „na bogato”

Styl glamour jest dość kontrowersyjną stylistyką wnętrza. Styl „na bogato” Nie każdemu będzie się podobał, nie każdy też dobrze będzie się czuł w takim wnętrzu. Styl glamour najczęściej stosowany jest w sypialni. Uważany jest za kontrowersyjny bowiem w w tak urządzonym wnętrzu nie braknie złotych i srebrnych elementów a nawet brokatu. Słowem najlepiej oddającym stylistykę takiego wnętrza jest przepych. Wielu uważa, że styl glamour to styl „na bogato“. Osoby pozbawione wyczucia mogą więc z stylistyką tego wnętrza nieco przesadzić. Przy odpowiednim stosowaniu złotych, srebrnych czy miedzianych barw, skomponowaniu ich z tkaninami i dodatkami można uzyskać imponujące wnętrze. Styl „na bogato” W tylu glamour wszystko powinno błyszczeć. Nie rażą więc złote ramki i haftowane złotą nicią narzuty na łóżko. Styl glamour świetnie wygląda w połączeniu z czarnym kolorem. Wybór czerni do urządzenia sypialnie może być jednak ryzykowne. Nie w przypadku stylu glamour. Ściany nie muszą być czarne, czarna może być narzuta na łóżko, meble, ramki na zdjęcia czy dywany. Wtedy na takim tle miedziane, złote i srebrne kolory będą prezentować się bardzo dobrze. Styl „na bogato” Cechą charakterystyczną wnętrz glamour jest również kryształowy żyrandol mieniący się tysiącami kolorów.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. https://www.egniazdka.pl/lacznik-krzyzowy-podwojny-modul-10ax-simon54-dw7201-p-11013.html
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...