Styl rustykalny

Stres i miejska wrzawa jest czasem nie do zniesienia. Styl rustykalny Nieustannie czekamy na wymarzony urlop, a kiedy on wreszcie nadchodzi, to nasz błogostan trwa zdecydowanie za krótko. By znacząco poprawić jakość swojego życia, powinniśmy wykreować w naszej sypialni oazę spokoju, miejsce, gdzie problemy dnia codziennego nas nie nękają. Stworzenie takiej oazy jest możliwe dzięki wykorzystaniu w aranżacji stylu rustykalnego. Jest on inspirowany przytulną i sielską atmosferą panującą w domach wiejskich.

W sypialni stosowane są barwy naturalne, takie jak: biele, szarości, żółcie, błękity, brązy, beże i wszelkie możliwe kolory drewna. Styl rustykalny Drewno jest tutaj wszechobecne. Znajduje się na podłogach, drzwiach, oknach i meblach. Pojawiają się też elementy wiklinowe np. fotele, szafki czy kosze, a całość dopełnia len i ceramika. To wszystko sprawia, że styl rustykalny jest nierozerwalnie związany z naturą i nie ma nic wspólnego z nowoczesnymi materiałami wykorzystywanymi w nowoczesnych wnętrzach.

Na rzecz wiejskiego klimatu wcale nie trzeba rezygnować z luksusu i wygody. Można je przecież połączyć. Jak? Poprzez wybór współczesnego łóżka z miękkim zagłówkiem przykrytego wiejskim, wełnianym kocem. Styl rustykalny Na tym przykładzie widać, że rustykalność można połączyć ze współczesnością, a efekt tej kombinacji jest naprawdę zadowalający, ponieważ nasza sypialnia jest nie tylko swojska i przytulna, bo również niesamowicie wygodna.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. blach-metal.com Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. ścianki działowe szklane
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...