Styl rustykalny

Przypomina styl wiejski, cechuje się niezwykłą prostotą połączoną z nowoczesnym designem. Różnorodne techniki aranżacji pozwalają na wystylizowanie pomieszczeń tak, że wyglądają na starsze niż w rzeczywistości.  Styl rustykalny Styl ten wprowadza do domu sielankowy, ciepły nastrój.

Charakterystyczna jest tutaj dominacja niewielkich, prostych mebli, modyfikowanych tak, by były w nich widoczne pojedyncze załamania i sęki. Drewno pozostaje najczęściej w naturalnym kolorze. Z wnętrzem idealnie synchronizują koronki, firanki i obrusy. Warto także pomyśleć o piecu kaflowym w kuchni czy kominku w salonie.

Paleta barw jest ciepła; pastelowe kolory ścian, barwy gliny i węgla, drewniana podłoga z połyskiem, w której odbijają się stropy zdobiące sufit, elementy wikliny, bawełny i lnu. Styl rustykalny Mile widziane są rośliny, które dodadzą wnętrzu jeszcze więcej naturalności.

Styl ten najbardziej sprawdza się na dużej przestrzeni, świetnie łączy się z nowoczesnością, gdyż ich wspólną cechą jest minimalne zdobnictwo. Styl rustykalny Tworzy atmosferę sprzed kilkudziesięciu lat i gwarantuje dobre samopoczucie szczególnie u osób tęskniących za typowym, wiejskim klimatem.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...