Sylikonowanie

Sylikonowanie to nieodzowna część montażu każdej wanny, umywalki czy prysznica. Odpowiednio wykonany zapewni pożądaną szczelność na długo. Zazwyczaj wybieramy silikony neutralne bądź sanitarny, ale jak poprawnie uszczelnić powierzchnię? Na początku należy pamiętać, by część na którą będziemy nakładać sylikon była sucha i czysta. Kolejną czynnością będzie zaklejenie boków sylikonowanych powierzchni w celu uniknięcia ich zabrudzenia. Teraz możemy nałożyć sylikon, pamiętając o tym, że powinien się on dostać we wszystkie szczeliny między płytkami, a montowanym elementem. Po zakończeniu nakładania należy przy pomocy plastikowej lub gumowej szpachelki zadbać o odpowiednią formę nałożonej warstwy. Przed jego związaniem należy oderwać wcześniej przyklejoną taśmę, w przeciwnym razie może ona pozostać przyklejona do powierzchni płytek i związana sylikonem – nie będzie możliwości jej komfortowego usunięcia.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Lampy Nowodvorski Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. peterpol Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. http://meblem1.pl/80-narozniki Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. http://sossprzataniekielce.pl/
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...