Telewizor o wysokiej rozdzielczości a jakość obrazu

Producenci wprowadzają coraz wyższe rozdzielczości do naszych domowych telewizorów, powiększają obraz, ceny szybują w górę, później spadają, klient się cieszy, ale czy zawsze ma z czego? Jakość obrazu rzędu 4K jest niepodważalna, ale nie zawsze możemy z niej skorzystać… Dlaczego? Tu odpowiedzi jest kilka. By dostrzec detale powinniśmy siedzieć nie za blisko ani nie za daleko telewizora – odpowiednią odległość możemy wyznaczyć używając specjalnego kalkulatora dostępnego w sieci. Prawdziwym mankamentem jest jednak jakość sygnału który do nas dociera. I tak powinniśmy sobie uświadomić, że ten ze zwykłej kablówki, mimo znacznej poprawy jakości, jaką gwarantuje telewizor nie uzyskamy 4K, które jest w stanie zaoferować zakupiony sprzęt. W związku z tym, jeśli nie planujemy korzystać z funkcji smart, oglądać filmów na blu Rayu czy pozyskać sygnału ze źródła gwarantującego taką jakość nie warto inwestować w droższy telewizor tylko ze względu na rozdzielczość. Spokojnie możemy wybrać ten rząd czy też dwa niższy (w zależności od krytycznego oka odbiorcy).

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. www.ergomonterzy.pl/montaz-rolet-wroclaw.html Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. skalmar.com.pl kamieniarstwo kielce Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. leds c4 hercules
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...