Trawy ozdobne

Jeśli chcemy stworzyć efektywne, dekoracyjne kompozycje, zaakcentować wybrane fragmenty ogrodu i zwiększyć jego ogólną dekoratywność, powinniśmy rozważyć zakup traw ozdobnych. Trawy ozdobne Doskonale pasują do ogrodów w stylu japońskim, komponują się z architekturą nowoczesną. Szczególnie efektowne są te wysokie egzotyczne, o kwitnących źdźbłach i kłosach przypominających wodne fontanny.

 

Trawy spełniają swoją funkcję przez większą część roku, z wyjątkiem wczesnej wiosny. Szczególnie zachwycają jesienią, ponieważ posiadają wtedy kwitnące kłosy. Wraz z innymi roślinami tworzą niepowtarzalne kompozycje. Często sadzi się je w towarzystwie chryzantem czy astrów,  przy oczkach wodnych i strumieniach czy na trawniku lub w pobliżu żwirowej powierzchni. Trawy ozdobne Kompozycje mogą uzupełniać większe kamienie, które wyglądają estetycznie w zestawieniu z trawami ozdobnymi.

 

Niektóre z nich, np. perłówka są łatwe w uprawie, dobrze znoszą suszę i mróz. W przypadku gatunków ciepłolubnych należy zwracać uwagę, czy rośliny nie marzną. Szczególną popularnością cieszą

Trawy ozdobne urzekają swoją lekkością i naturalnością, są mało wymagające, a przy tym bardzo efektowne: niektóre mają dekoracyjne kwiatostany, inne – ozdobne liście. Trawy ozdobne Warto zaopatrzyć w nie nasz ogród, gdyż ich widok będzie cieszył nasze oczy przez długi czas.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. szablon litery
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...