Utrzymywanie porządku

Piękno łazienki odzwierciedlają nie tylko armatura, ceramika, wykończenie ścian czy aranżacja wnętrza. Utrzymywanie porządku Można je wydobyć nawet w „starej”, zwyczajnej łazience, poprzez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów, kolorystykę dodatków czy utrzymanie porządku. Na początek omówię trzeci aspekt.

W wielu łazienkach, szczególnie tych małych, spotykanych w blokach, ma się wrażenie ciągłego bałaganu. Wszystko jest chaotycznie rozmieszone na półkach, nie poświęca się uwagi drobiazgom takim jak np. odpowiednie powieszenie ręcznika. Jak ujarzmić ten nieporządek?

Przede wszystkim należy czerpać ze stylu minimalistycznego. Wszystko, czego nie używamy na co dzień, powinno zniknąć z naszego pola widzenia. Nawet ozdobne flakoniki perfum, czy najdroższe kosmetyki, nie dodadzą łazience piękna, gdy będą stały zakurzone na pułkach. Wszystko, co nie jest nam niezbędne, powinno zostać schowane do szafek.  Warto pomyśleć o osobnej półce dla każdego domownika. Zapewni to każdemu odrobinę przestrzeni i pomoże zachować porządek. Utrzymywanie porządku Ponadto umożliwi ustawienie wszelkich kosmetyków tak, by można było mieć do nich jak najłatwiejszy dostęp.

Dość problematyczne jest utrzymywanie porządku w okolicy umywali, dlatego ulokowanie dozownika zamiast mydelniczki to świetny pomysł. Takie mydło nie zostawi nieestetycznych śladów na mydelniczce, a dozownik łatwiej utrzymać w czystości.

Dużo kłopotów sprawiają także ręczniki. Powinno się im zapewnić odpowiednio dużo miejsca, by można je było rozwiesić w całości, a nie tylko je „zahaczyć”. Utrzymywanie porządku Umożliwi nam to szybsze schnięcie, a także uchroni przed nieprzyjemnym zapachem.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. meble do pokoju młodzieżowego
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...