W stylu wiejskim

Kuchnie w stylu wiejskim są radosne, przytulne, emanują rodzinnym ciepłem. W stylu wiejskim O ich wiejskim wystroju decydują naturalne sprzęty, materiały i wszechobecne drewno. Rzesze zwolenników zyskują dzięki swojej elegancji i swojskości.

Na podłogach najlepiej wyglądają materiały naturalne: drewno, kamień lub odpowiednio dobrana ceramika. Kolorystyka zaczerpnięta jest z barw przyrody.

Styl wiejski wymaga dużo przestrzeni. Nie pomieścimy przecież obowiązkowego elementu – drewnianego stołu z kompletem krzeseł na trzech metrach kwadratowych. Miejsce musi się także znaleźć dla dużego kredensu z przeszkleniami, który ukaże naszą dekoracyjną, odświętną zastawę stołową. Warto także wybudować piec kuchenny, kaflowy o żeliwnych frontach. W stylu wiejskim Montowana jest na nim nowoczesna płyta kuchenna. Nad piecem powinien znajdować się okap kominowy z wbudowanym nowoczesnym wyciągiem. Można udekorować go warkoczami czosnku czy suszonymi grzybami lub ziołami. Obowiązkowym elementem kuchni w stylu wiejskim jest ceramika – nic tak nie doda wnętrzu autentyczności jak gliniane garnki, misy i dzbany. Patelnie, rondle i inne przyrządy kuchenne należy powiesić na ścianach. Na parapetach okiennych powinniśmy zaś postawić kwiaty doniczkowe np. pelargonie. Charakterystycznym elementem kuchni utrzymanej w stylu wiejskim są przykręcone do sufitu drewniane deski, ciężkie i mosiężne uchwyty czy firanki i zwiewne zasłonki wykorzystywane w charakterze frontów szafek. W stylu wiejskim Fronty tradycyjne często posiadają ażurową powierzchnię albo witrynę.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. http://www.kuros-serwis.pl
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...