Według feng shui

Niewiele osób orientuje się, o co tak naprawdę w tym chodzi. Według feng shui Feng shui (po chińsku wiatr i woda) określa jakość otaczającej nas przestrzeni i pomaga kształtować ją tak, by była dla nas przyjazna. O jakich podstawowych zasadach powinniśmy pamiętać przy aranżacji naszej sypialni?

Sypialnia powinna być odzwierciedleniem naszej osobowości i najbardziej prywatnym pokojem w całym domu. Tu ważne role odgrywają harmonia i ergonomia. Podstawą jest wygodne łóżko, najlepiej jeśli wykonane zostało z drewna. Bardzo ważny jest komfort domowników, dlatego dostęp do łóżka powinien być łatwy, co nie jest możliwe, jeśli mebel stoi jednym bokiem przy ścianie, a śpią w nim dwie osoby. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia zagłówek, a wypoczynkowi sprzyjają elementy dające wrażenie przytulności. Według feng shui Należy więc zadbać o to, by w naszej sypialni znalazła się masa poduszek, miła w dotyku narzuta, miękko układające się zasłony i miękka wykładzina. Warto zastanowić się nad dwoma dywanikami, ulokowanymi po obu stronach łóżka. Takie rozmieszczenie w feng shui jest symbolem partnerstwa. Ponadto należy zadbać o to, by zaraz po przebudzeniu zobaczyć coś, co ucieszy nasze oczy, gdyż wprawi nas to w dobry nastrój. Jeśli za naszym oknem nie ma pięknego krajobrazu tylko np. brudna, szara ulica możemy po prostu powiesić jakiś obraz czy zdjęcie. Ważne by było to coś, co wywołuje w nas przyjemne odczucia.

Odpowiednia aranżacja naszej sypialni jest bardzo ważna, ponieważ jeśli w pomieszczeniu, w którym sypiamy, Według feng shui ogarnia nas spokój i wypoczywamy po męczącym dniu, efekty są widoczne we wszystkich innych sferach naszego życia.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. www.bigpur.pl - izolacje natryskowe
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...