Wnętrza w stylistyce orientalnej

Kino z Indii czyli Bollywood zdobywa coraz większe rzesze fanów również w Europie. Kino Bollywoodzkie stało się ponadto inspiracją dla mody wnętrzarskiej. Na fali popularności zyskał styl orientalny. Wnętrza w stylu indyjskim wręcz zaskakują swoją oryginalnością. Tak jak w kinie indyjskim tak we wnętrzu panuje prawdziwe szaleństwo. Mnóstwo z nim wzorów, kolorów, bibelotów, tkanin- właściwie wszystkiego. Jeśli zaś mowa o meblach to ich różnorodność może wręcz wprawiać w zdumienie. W stylistyce orientalnej swoje miejsce znajdą potężne, rzeźbione meble jak i małe orientalne szafeczki. Czasami przeznaczenie danego sprzętu jest bardzo trudno rozszyfrować. Meblom produkowanym przez duże sieci meblowe oczywiście wiele brakuje do tych prawdziwych indyjskich. Meble produkowane przez indyjskich rzemieślników są bowiem w stanie przetrwać wiele długich lat. Co więcej mogą nawet służyć przyszłym pokoleniom. Meble rodem z Indii to prawdziwe dzieła sztuki. Urządzając wnętrze orientalne należy zwrócić jednak uwagę nie tylko na same meble. W stylu orientalnym nie może bowiem zabraknąć bibelotów. Posągi i posążki Buddy są konieczne jeśli chcemy wyczarować prawdziwy salon orientalny. Nie zapominajmy również o orientalnych dywanach.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem.
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...