Wnętrza w stylu śródziemnomorskim

Polacy mieszkańcom basenu śródziemnomorskiego zazdroszczą wysokich temperatur panujących przez zdecydowaną większą część roku. Wnętrza w stylu śródziemnomorskim Zawistnym okiem patrzymy również na styl życia Włochów czy Greków. Czas mija powoli, bez pospiechu. Namiastkę klimatu południowych Włoch można przenieść do swojego domu. Wystarczy urządzić swoje wnętrza tak by przypominały te, które obowiązują w południowym klimacie. Mieszkańcy tego zakątka Europy skarżą się przede wszystkim na wysokie temperatury. Dlatego też cechą charakterystyczną ich domów są okiennice. W polskich warunkach okiennice możemy zastąpić drewnianymi żaluzjami, pomalowanymi na przykład na zielono czy niebiesko. Wnętrza w stylu śródziemnomorskim Często również we wnętrza urządzonych w południowych Włoszech występuje kamień. Daje on pożądany chłód latem. Dzięki tańszym płytom kamiennym podłogę kamienną można mieć w swoim domu. Może to być marmur czy gres. Najłatwiej jednak styl śródziemnomorski we wnętrzu wyczarować za pomocą ceramicznych płytek przedstawiających antyczne motywy. Można zastosować na przykład inspirujące wzory mozaikowe. Przy odpowiednim doborze dodatków bez problemu wyczarujemy wnętrze w stylu antycznym, zwane również stylem śródziemnomorskim. Wnętrza w stylu śródziemnomorskim Wystarczy trochę własnej inwencji i wykorzystanie tradycyjnych, klasycznych motywów.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. https://www.dekorplanet.pl
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...