Zapomnij o trybie stand-by

Przełączenie używania RTV czy AGD na stan czuwania jest bardzo wygodne. Zapomnij o trybie stand-by Wygoda jednak kosztuje. W przeliczeniu na cały rok, urządzenia RTV i AGD w stanie czuwania zużywają od 40 do nawet 40 W. Jeśli więc chcemy oszczędzać energię to zacznijmy od wyłączenia stanu stand-by. W telewizorach jak też w innych urządzeniach jak komputer powinien znajdować się specjalny przycisk odłączający urządzenie od prądu. Niestety wielu producentów zapomina o jego instalacji. Zapomnij o trybie stand-by W efekcie urządzenie trzeba odłączyć od kontaktu. W przypadku zegarków elektrycznych oznacza to zresetowanie ustawień. Rozwiązaniem tego problemu może być zakup specjalnej listwy. Za pomocą listwy można nawet odłączyć wszystkie urządzenia w domu, bez konieczności wędrowania po wszystkich pomieszczeniach. Zawsze też należy pamiętać o tym by odłączyć wszelkie zasilacze od prądu. Nawet gdy urządzenie podpięte pod zasilacz nie działa, pobierany jest prąd. Wydawać by się mogło, że oszczędności osiągnięte w ten sposób są tylko pozorne. Nic bardziej mylnego. Wyłączając urządzenia ze stanu czuwania można osiągnąć bardzo wiele. Lepiej więc przestawić się na tryb oszczędzania energii. Zapomnij o trybie stand-by Warto też sprawdzić czy nowo zakupiony sprzęt posiada odpowiednie wymagania.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby skomentować.

Jak urządzić wnętrze domu
Na moim blogu chciałbym abyście poznali możliwości urządzania domu, a także związane z tym projekty. pranie wykładzin łódź Wielu osobom się wydaje, że ładnie urządzony dom musi bardzo dużo kosztować nic bardziej mylnego. Ja wychodzę z założenie ze ładnie wyglądający musi być urządzony z gustem. Staram się by na mojej stronie były projekty wnętrz. Śledząc nowinki, a także odwiedzając targi wychwytuje w mojej opinii ciekawe rzeczy. Takie ozdoby na giełdach nie są drogie. Na stronie możecie znaleźć porady dotyczące wnętrz, projektowania i wystroju domu. Skupiliśmy się także na pojedynczych pomieszczeniach typu kuchnia, łazienka i salon. Mam nadzieję, że stron będzie pomocna. Jeśli macie jakieś uwagi piszcie, zawsze odpowiem. https://www.egniazdka.pl/szklany-grzejnik-plytowy-lustrzany-900w-glass-900l-p-9431.html
Nie znasz się na wnętrzach, ale chcesz dokonać zmian w wyglądzie swojego domu? Boisz się sam eksperymentować? Dobrze trafiłeś! Na mojej stronie znajdziesz ciekawe pomysły, liczne propozycje – każdy znadzie tu coś dla siebie. Porady i opisy pomogą osiągnąc zamierzony efekt. Po co ryzykować nieudanym eksperymentem? Zajrzyj na moją stronę i urządź dom w swoim stylu. Bliscy i znajomi będą zachwyceni, a Ty zyskasz piękny wygląd domu. Już dziś skorzystaj z oferowanej możliwości jakie daje moja strona -mnóstwo ciekawych inspiracji. Wystarczy wejść i się rozgościć. Odwiedź moją stronę koniecznie, spodoba się Tobie na pewno. Zapraszam!
Sonda

Czego wykonujesz remont?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...